Maxi Gala

Mevsimin taze balık çeşitleri ve Akdeniz mutfağının lezzetleri tarihe tanıklık eden Boğaziçi ve Haliç’i ayıran köprünün tam altında, nezih dekorasyonuyla Maxigala

Yeni Galata Köprüsü altında hizmet veren ve İstanbul’un seçkin bir buluşma noktası olan MaxiGala, turistlerin, şirketlerin, sosyal klüp ve derneklerin, sanatçıların ve iş adamlarının uğrak yeri… Maxigala sizlere Galata köprüsünün büyülü tarihi ve göz kamaştıran manzarası eşliğinde geçmişi, iç dekorasyonu, lazer showları ve dj performansları ile bugünü ve geleceği yaşatacak. MaxiGala, İstanbul’un renkli gecce hayatına hızlı giriş yapmış olup İstanbul’da bir ilke imza atarak denizin üstünde gece clubü inşa etmiştir. Ve bu özelliği ile yaz kış aranan ve özlenen marjinal mekanlardan biri olmayı başarmıştır. Haliç’e, Süleymaniye Camisine ve Galata Köprüsüne farklı bir pencereden bakmanızı sağlayacak, eğlencenin ve keyfin yeni adresi olmaya aday Maxigala, gündüzleri cafe-restourant, gecceleri ise club olarak misafirlerini ağırlamaktadır.

Hafta içi salsa günleri ve mekanın tecrübeli present dj’inin müzikleri, hafta sonu aktiviteleri arasında ise event partiler, canlı müzikler ve animasyonlar yer almaktadır. Hazırlanan etkinlikleri yapım aşamasında olan internet sitesinden çok yakında izleyebileceksiniz. MaxiGala konuklarına 3 ayrı salonda hizmet vermektedir. İlk salonda her damak tadına uygun dünya menüsüyle restourant hizmetleri ve fix menüleriyle grup yemekleri, ana salonda sınırsız eğlence ve müzik, diğer salonda ise (RedRoom) kırmızı, aşk ve chill out. Maxigala’da İstanbul’u, tarihi ve eğlenceyi çok farklı yaşayacak, kendinizi çok özel hissedeceksiniz…İstanbul’un vazgeçilmez mekanlarından biri….
Dogum Günü, düğün, Evlilik Yildönümü, Mezuniyet Töreni, Is Yemegi v.b. özel günlerinizde veya sevdiklerinizle beraber MAXIGALA’nın nezih ortaminda hos vakit gecirebilir, Dj ve Canlı müzik esliginde eglenebilirsiniz.
Adres Yeni Galata Köprüsü altı EH 6-7-8-9-10 Eminönü
Telefon : 212 – 511 16 6